معرفی بهترین محصولات

بهترین اتو بخار بین 3 تا 5 میلیون

بهترین اتو بخار بین 3 تا 5 میلیون تومان

ر این مقاله بهترین اتو بخار بین 3 تا 5 میلیون رو از دو برند هلندی فیلیپس و فرانسوی تفال معرفی می‌کنیم که جزو بهترین برندهای حال حاضر بازار هستند. بدون شک با انتخاب هر کدام از این مدل‌ها شما محصولی را خرید می‌کنید که تا سالیان سال بدون کوچک‌ترین نگرانی و ترسی لباس‌های خود را که معمولا مبلغ بالایی برای تهیه آن‌ها هزینه کردید را صاف و مرتب می‌کنید. و از شر مشکلاتی مانند برق افتادن و یا لک شدن لباس در امان می‌مانید که بسیار حائز اهمیت است.

بهترین اتو بخار بین حدود 3 میلیون

لازم به توضیح است که اتو بخار هایی که در این رنج قیمت هستند از مدل‌های میان رده این دو برند محبوب به شمار می‌روند. که در مقایسه با مدل های بالاتر آپشن‌‌های کمتری دارند اما از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و شما می‌توانید با اطمنیان خاطر نسبت به تهیه آن‌ها اقدام کنید. در ادامه بهترین مدل‌ها در این رنج قیمت را معرفی می‌کنیم.

1- اتو بخار فیلیپس مدل DTS5020

این دستگاه با توان 2400 وات قدرت بالایی در صاف کردن چروک انواع لباس‌ها دارد. مخزن 320 میلی لیتری دارد که برای استفاده روزمره مناسب است. کفه استیم گلاید هم از برق افتادن روی لباس جلوگیری می‌کند و حالت ضد چکه هم دارد که خیالتان از لکه نشدن لباس راحت می‌کند. بخاردهی پیوسته دستگاه 40 گرم بر دقیقه و لحظه ای 180 گرم بر دقیقه است و که کاملا ایده آل است و قابلیت بخاردهی عمودی هم دارد که بسیار کاربردی است. مدل 5010 شرکت فیلیپس هم همین مشخصات مدل 5020 را دارد و تنها تفاوت آنها رنگشان است که مدل 5010 سفید رنگ است.

-9%
اتو بخار فیلیپس مدل 5020
انتخاب گزینه‌ها این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند

اتو بخار فیلیپس مدل DST5020/30

قیمت اصلی ۲,۷۵۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲,۴۹۰,۰۰۰ تومان است.

2- اتو بخار تفال مدل FV5718

این دستگاه با توان 2500 وات قدرت قابل قبولی در صاف کردن چروک لباس‌هایتان در اختیار شما قرار می‌دهد. ظرفیت مخزن 230 میلی لیتر است که نیاز شما را برای استفاده روزمره پاسخگو است. کفه سرامیکی دستگاه هم براحتی روی انواع لباس سر می‌خورد که به الیاف نمی‌چسبد. بخاردهی پیوسته 45 گرم بر دقیقه و لحظه ای 190 گرم بر دقیقه است که بواسطه آن می‌توانید لباس‌ها را با کیفیت بالاتری اتو کنید. این دستگاه هم قابلیت بخاردهی عمودی و سیستم ضد چکه دارد. مدل 5715 تفال هم به مانند این مدل است و تنها در رنگبندی تفاوت دارد.

-7%
اتو بخار تفال مدل 5718
انتخاب گزینه‌ها این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند

اتو بخار تفال مدل FV5718

قیمت اصلی ۳,۳۵۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳,۱۰۰,۰۰۰ تومان است.

بهترین اتو بخار بین 3 تا 4 میلیون

اتو بخار هایی که در این بازه قیمتی هستند ویژگی های بهتری نسبت به مدل های میان رده دارند برای مثال توان، بخاردهی، نوع کفی و امکانات بیشتر و بهتری دارند که در ادامه با جزئیات کامل تری به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

1- اتو بخار فیلیپس مدل GC4544

این دستگاه با توان 2600 وات قدرت بسیار بالایی در صاف کردن چروک انواع لباس‌ها حتی ضخیم دارد. مخزن 300 میلی لیتری دارد که برای استفاده روزمره خوب است. کفه استیم گلاید پلاس دارد که نسبت به مدل‌های میان رده ارتقا پیدا کرده است. و از برق افتادن روی لباس جلوگیری می‌کند و حالت ضد چکه هم دارد که خیالتان از لکه نشدن لباس بطور کامل راحت می‌کند. بخاردهی پیوسته دستگاه 50 گرم بر دقیقه و لحظه ای 220 گرم بر دقیقه است و که فوق العاده است و قابلیت بخاردهی عمودی هم دارد که بسیار کاربردی است. این مدل به مخزن رسوب جداگانه هم مجهز است که استهلاک آن را تا حد بسیار زیادی کاهش می‌دهد و طول عمر بیشتری نسبت به مدل‌های میان رده دارد.

-5%
اتو بخار فیلیپس مدل GC4544
انتخاب گزینه‌ها این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند

اتو بخار فیلیپس مدل GC4544

قیمت اصلی ۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴,۱۰۰,۰۰۰ تومان است.

2- اتو بخار تفال مدل FV9850

این دستگاه با توان 3200 وات قدرت قدرت شگفت انگیزی در صاف کردن چروک لباس‌هایتان در اختیار شما قرار می‌دهد. ظرفیت مخزن 350 میلی لیتر است که برای مصارف خانگی کاملا ایده آل است. جنس کفه اتو از صفحه آهنی Iron Durilium Air Glide Auto clean است قابلیت ضد خراش و ساييدگی دارند و به هیچ عنوان به الیاف لباس نمی‌چسبد. بخاردهی پیوسته 80 گرم بر دقیقه و لحظه ای 260 گرم بر دقیقه ای این دستگاه خیلی خوب است و می‌توانید ضخیم‌ترین لباس‌ها را هم براحتی صاف و مرتب کنید. سیستم خاموشی خودکار و مخزن مجزای رسوب از دیگر آپشن‌های این دستگاه است که بسیار کاربردی هستند.

-8%
اتو بخار تفال مدل FV9850
انتخاب گزینه‌ها این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند

اتو بخار تفال مدل FV9850

قیمت اصلی ۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۵,۹۵۰,۰۰۰ تومان است.

بهترین اتو بخار بین 4 تا 5 میلیون

به جرات می‌توان گفت که اتو بخار هایی که در این بازه قیمتی قرار دارند، کامل و فول آپشن هستند. و از هر نظر، بالاترین سطح کیفی را در اختیار شما قرار می‌دهند. در ادامه دو مدل از آن‌ها را به شما معرفی می‌‌کنیم.

1- اتو بخار فیلیپس مدل DST7060

این دستگاه با توان 3000 وات قدرت بالایی برای صاف کردن لباس‌‌ها دارد. مخزن 300 میلی لیتری بطور کامل برای نیازهای روزمره مناسب است. جنس کفه آن نیز استیم گلاید است که از هر نظر خیالتان را برای اتو کشی لباس‌های گران قیمت که احتمالا حساسیت بالایی هم نسبت به آنها دارید، راحت می‌کند. بخار دهی پیوسته دستگاه 55 و لجظه ای آن 300 گرم بر دقیقه است که فوق العادست. این دستگاه دارای سیستم ضد چکه، رسوب زدایی مجزا، قطع کن خودکار است که تقریبا تمام امکاناتی که یک اتوی سطح بالا نیاز دارد را داراست. درصورت تمایل می‌توانید بهترین صفحه لندینگ اتو بخار فیلیپس بهترین مدل‌های این برند را بررسی و مقایسه کنید.

-17%
اتو بخار فیلیپس مدل DST7060
انتخاب گزینه‌ها این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند

اتو بخار فیلیپس مدل DST7060

قیمت اصلی ۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴,۹۷۰,۰۰۰ تومان است.

2- اتو بخار تفال مدل FV9845

توان این دستگاه بینظیر تفال 3200 وات است که برای یک اتو بخار دستی فوق العادست. این مدل بخاردهی پیوسته و لجظه ای ایده آلی دارد که کمک می‌کند سخت‌ترین چروک لباس‌های بافت را هم براحتی صاف کنید. این دستگاه فول آپشن مجهز به سیستم قطع کن خودکار، ضد چکه و بخاردهی عمودی است و دو مخزن ضد رسوب دارد که در نوع خود جذاب و منحصربفرد است.

-17%
اتو بخار تفال مدل 9845
انتخاب گزینه‌ها این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند

اتو بخار تفال مدل FV9845EO

قیمت اصلی ۵,۹۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴,۹۰۰,۰۰۰ تومان است.

اگر فکر می‌کنید برای تصمیم گیری و انتخاب یک مدل به اطلاعات بیشتری نیاز دارید حتما توصیه می‌‌کنیم فرم زیر را پر کنید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و از مشاوره تخصصی و رایگان مجموعه ما استفاده کنید و با توجه به نیاز و بودجه که دارید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

برای دریافت مشاوره تخصصی و رایگان اطلاعات خود را وارد کنید


جمع بندی نهایی

مدل های دیگری هم در این بازه های قیمتی وجود دارد. که می‌توانید در صفحه دسته بندی اصلی به بررسی مشخصات خرید و قیمت اتو بخار دستی دیگر هم بپردازید. شاید از نظر رنگبندی حق انتخاب بیشتری به شما بدهند. و گزینه ای را که از نظر رنگ و امکانات مورد نظرتان است را انتخاب کنید. در انتها پیشنهاد می‌کنیم. ویدئوی معرفی بهترین اتو بخار بین 3 تا 5 میلیون تومان رو که توسط تیم تولید محتوای تک کالابان آماده کرده‌ایم را ببینید که مدل‌‌های بیشتری را برای انتخاب به شما معرفی کرده‌ایم.

4 دیدگاه در “بهترین اتو بخار بین 3 تا 5 میلیون

 1. نیما ش گفت:

  اتو بخارهایی که تا 5 تومن معرفی کردید، ظاهراً مخزن رسوب ندارن، اینا چجوری رسوب زدایی میشن؟

  1. مدیر سایت تک کالا گفت:

   سلام بله یک سری از مدل ها دارن که بالای 3 ملیون هستن اموزش رسوب زدایی هم داخل سایت هستش اون رو ببینید

 2. سیروس همتی گفت:

  کاشکی تو صفحه محصولات هم ویدئو می‌ذاشتید تا جزییات بیشتری از محصول رو از نزدیک میدیدیم و توضیح میدادید

  1. مدیر سایت تک کالا گفت:

   سلام خیلی ممنون از نظری که برای پیشرفت ما دادید این دیدگاه حتما در اینده لحاظ میشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *