معرفی بهترین محصولات

بهترین مدل های جارو شارژی بازار

بهترین مدل های جارو شارژی بازار

در این مقاله با بهترین مدل های جارو شارژی دسته بلند و دسته کوتاه آشنا می‌شوید که با انتخاب هرکدام از آن‌ها قطعا پشیمان نخواهید شد. در مدل های دسته بلند برندهایی مثل بوش، بلک اند دکر، آاگ، کارچر و ناسا و در مدل های دسته کوتاه برندهای بلک اند دکر و کنوود مطرح هستند که در ادامه بهترین مدل ها را معرفی می‌کنیم.

بهترین جارو شارژی های دسته کوتاه

1- جارو شارژی بلک اند دکر مدل PV1420

این مدل جارو شارژی بلک اند دکر با مخزن 440 میلی لیتری، باتری لیتیوم یونی، ولتاژ 14.4 ولتی، میزان شارژدهی 20 دقیقه ای عملکرد بسیار خوبی دارد و اگر قصد تهیه یک جارو شارژی دسته کوتاه دارید گزینه بسیار ایده آلی است. یکی از ویژگی هایی که این مدل دارد چراغ چشمک زنی است که 30 ثانیه قبل از اتمام باتری شما را خبردار می‌کند. این دستگاه فیلتر بهداشتی هم دارد که برای جلوگیری از حساسیت های پوستی و تنفسی بسیار کاربردی است. یکی دیگر از ویژگی های مهمی که این دستگاه دارد قابلیت تا شدن است که کمک می‌‌کند حتی نقاط کور را هم براحتی تمیز کنید. که در ویدئوی انتهای مقاله مشاهده می‌کنید.

-13%
انتخاب گزینه‌ها این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند

جارو شارژی بلک اند دکر مدل PV1420

قیمت اصلی ۳,۸۵۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳,۳۵۰,۰۰۰ تومان است.

2- جارو شارژی کنوود مدل HVP19

این جارو شارژی کنوود با مخزن 0.5 لیتری، باتری لیتیوم یونی، ولتاژ 14 ولتی، میزان شارژدهی 20 دقیقه ای، عملکرد قابل قبولی در تمیز کردن سریع ذرات ریز و درشت دارد. این دستگاه دارای چراغ نشانگر میزان باتری است که بسیار کاربردی است و در اصطلاح دست شما را لای پوست گردو نمی‌گذارد. این دستگاه هم فیلتر بهداشتی دارد که برای سلامتی شما و اعضای خانوادتان بسیار کاربردی است.

انتخاب گزینه‌ها این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند

جارو شارژی کنوود مدل HVP19

۳,۱۵۰,۰۰۰ تومان

3-جارو شارژی بلک اند دکر مدل DVA320J

این مدل جارو شارژی بلک اند دکر با مخزن 0.5 لیتری، باتری لیتیوم یونی 10.8 ولتی، حدود 12 دقیقه شارژدهی دارد که با توجه به میزان ولتاژی که دارد مناسب است. این دستگاه دارای چراغ نشانگر باتری نیز است که به شما اتمام شارژ باتری را اعلام می‌کند. دسته آرگونومیک این مدل کمک می‌کند در طول استفاده از آن احساس خستگی نکنید که بسیار ارزشمند است. این دستگاه هم مانند دو دستگاه بالا دارای فیلتر بهداشتی است که قطعا در کاهش استهلاک دستگاه و همچنین جلوگیری از ایجاد حساسیت تاثیرگذار است.

بهترین جارو شارژی های دسته بلند

1- جارو شارژی بوش مدل 3ALL23

این مدل جارو شارژی دسته بلند بوش با باتری لیتیوم یونی 21.6 ولتی به نسبت مدل هایی که در بالا به آن ها اشاره کردیم شارژدهی بیشتری دارد و حدود 50 دقیقه شما را در تمیز کردن محیط منزل همراهی می‌کند. یکی از قابلیت هایی که این دستگاه دارد این است که به دو صورت دسته بلند و کوتاه می‌توانید از آن استفاده کنید. قدرت مکش دستگاه دارای 2 حالت است که با توجه به نیازتان می‌توانید آن را تغییر دهید که کمک می‌کند استهلاک دستگاه کاهش پیدا کند. سری های مختلف دستگاه هم شما را در تمیز کردن نقاط کور و سخت کمک می‌کند. لازم به توضیح است که این جارو شارژی هم مانند مدل های دیگر دارای فیلترهای بهداشتی باکیفیت است که از اهمیت بالایی برخوردار است.

-2%
جاروشارژی بوش مدل 3all23
انتخاب گزینه‌ها این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند

جارو شارژی بوش مدل 3all23

قیمت اصلی ۱۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۲,۹۷۰,۰۰۰ تومان است.

2- جارو شارژی ناسا الکتریک مدل NS-2013

این مدل جارو شارژی ناسا الکتریک واقعا از کیفیت خوب و قابل قبولی برخوردار است. باتری لیتیوم یونی 18 ولتی دارد که حدود 45 دقیقه بطور مستمر کار می‌کند. که برای یکبار استفاده دیگر نیازی به شارژ مجدد دستگاه ندارید. مخزن 0.5 لیتری آن هم کمک می‌کند بعد از هربار استفاده نیاز به خالی کردن آن نداشته باشید و دو الی سه مرتبه از آن استفاده کنید. این دستگاه نشانگر باتری دارد که وضعیت باتری و میزان شارژ آن را نشان می‌دهد. و فیلتر بهداشتی هپا هم از ورود گرد و غبار به بیرون از دستگاه جلوگیری می‌کند. این دستگاه نیز مانند مدل قبلی امکان استفاده به دو صورت عصایی و دستی را دارد که بسیار کاربردی است و کمک می‌کند بعضی از قسمت ها که سخت تر تمیز می‌شوند براحتی جارو کنید.

-3%
انتخاب گزینه‌ها این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند

جاروشارژی ایستاده ناسا الکتریک مدل NS-2013

قیمت اصلی ۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۷,۸۰۰,۰۰۰ تومان است.

3-جارو شارژی بلک اند دکر مدل SVA420B

ولتاژ باتری این دستگاه 14.4 ولت است که امکان استفاده 20 دقیقه ای را بصورت مستمر برای شما فراهم می‌کند. این دستگاه هم مانند تمام دستگاه‌های بالا فیلتر بهداشتی و نشانگر وضعیت باتری دارد و می‌توانید به دو صورت عصایی و دستی از آن استفاده کنید. باتری این دستگاه لیتیوم یونی است که بهترین نوع باتری برای جاروهای شارژی است.

-13%
انتخاب گزینه‌ها این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند

جارو شارژی بلک اند دکر مدل SVA420B

قیمت اصلی ۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۵,۸۹۰,۰۰۰ تومان است.

درصورتی که برای انتخاب بهترین مدل جارو شارژی نیاز به دریافت اطلاعات بیشتری دارید. با پرکردن فرم زیر کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند. و می‌توانید از مشاوره رایگان مجموعه استفاده کنید تا با اطمینان خاطر بهترین مدل را انتخاب کنید.

برای دریافت مشاوره تخصصی و رایگان اطلاعات خود را وارد کنید

نکات مهم انتخاب جارو شارژی

بعد از معرفی مدل‌های جارو شارژی که با خیال راحت می‌توانید انتخاب و تهیه کنید. لازم است توضیحاتی درمورد نکاتی که باید زمان انتخاب به آن‌ها دقت کنید بدهیم که در فهرست زیر می‌توانید مشاهده کنید. درصورت تمایل پیشنهاد می‌کنیم به صفحه دسته بندی این محصول بروید و مشخصات خرید و قیمت جارو شارژی های دیگر را نیز بررسی کنید تا با توجه به انتظاراتی که از این دستگاه دارید بهترین مدل را انتخاب کنید.

 • قبل از خرید مشخص کنید که از جارو شارژی حداکثر چند دقیقه بطور مستمر  استفاده می‌کنید تا دستگاهی را انتخاب کنید که برای یکبار استفاده نیاز به شارژ مجدد نداشته باشید.
 • حتما جارو شارژی را تهیه کنید که باتری لیتیوم یونی داشته باشد. که بعد از چند بار استفاده احتیاج به تعمیر و یا تعویض آن پیدا نکنید که واقعا ناراحت کننده است.
 • میزان ولتاژ باتری دستگاه با میزان شارژدهی آن رابطه مستقیم دارد. پس اگر جارویی می‌خواهید که زمان بیشتری بصورت مستمر کار کند باید دستگاهی با ولتاژ بالاتر انتخاب کنید.
 • بعضی از جاروها امکان استفاده بصورت عصایی و دستی را دارند. اگر این موضوع برایتان اهمیت دارد حتما هنگام خرید به آن توجه کنید و پیشنهاد ما هم انتخاب این نوع دستگاه است.

جمع بندی نهایی

در انتها پیشنهاد می‌کنیم ویدئوی زیر که توسط تیم تولید محتوای تک کالابان آماده شده است را مشاهده کنید که هم مدل‌های پیشنهادی را بصورت ویدئویی ببینید، هم نکات مهمی که گفته شده را بررسی کنید. اگر در حال حاضر جارو شارژی دارید حتما نام مدل و تجربه ای که از استفاده از آن دارید را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

6 دیدگاه در “بهترین مدل های جارو شارژی بازار

 1. نسرین ق گفت:

  جارو شارژی رو بهتره دسته بلند بگیرید که امکان استفاده بصورت کوتاه هم داشته باشه من خودم دسته کوتاه گرفتم پشیمونم

  1. مدیر سایت تک کالا گفت:

   سلام خیلی ممنون که تجربه خودتون رو باما درمیان گذاشتید

 2. حمید زبرجدی گفت:

  جارو شارژی های برند فکر ارزش خرید دارن؟

  1. مدیر سایت تک کالا گفت:

   سلام بله فقط در صورتی که اصلی باشن بسیار باکیفیت هستن

 3. علی گفت:

  جاروشارژی گوسونیک بهتره یا بلک اندیکر هردو رو دسته بلند میخوام ۲حالته

  1. مدیر سایت تک کالا گفت:

   سلام قطعا بلک اندکر کیفیت بیشتری رو داره داخل جاروهای شارژی چه بلند چه کوتاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *