آموزش خرید خردکن | راهنمای خرید خردکن | بهترین مارک خردکن

با توجه به نوسانات قیمت‌ها، قبل از سفارش حتما از کارشناسان ما استعلام بگیرید: ۰۲۱۳۵۰۰۰۴۰۵

takkalaban site logo

آموزش خرید خردکن

24 مهر 1399 | 16:37
زمان مورد نیاز برای مطالعه: 3 دقیقه

آموزش خرید خردکن

این روزها وجود خردکن ها در هر آشپزخانه ای ضروری است. در واقع خردکن ها کار خرد کردن انواع مواد غذایی مانند سبزیجات، گوشت و … را برای شما سریع تر می کنند و بدین ترتیب دیگر آشپزی برایتان آسان تر و لذت بخش تر خواهد شد.

اما سوالی که برای بسیاری از شما ممکن است  پیش آید این است:

برای خرید خردکن به چه نکاتی توجه کنیم؟

دستگاه های خردکن از کدام برند کیفیت بهتری دارند؟

در ادامه می خواهیم در مقاله آموزش خرید خردکن به این سوالات پاسخ دهیم، البته لازم به ذکر است در این مقاله به بررسی خردکن های تک می پردازیم زیرا همانطور که می دانید در گوشتکوب های برقی چند کاره هم خردکن وجود دارد که بحث امروز ما نیست:

مهمترین عوامل برای خرید خردکن چیست؟

  • قدرت خردکن

قدرت و سرعت خردکن از فاکتورهای مهم محسوب می شوند. اگر خردکن مورد نظر از قدرت یا سرعت بالاتری برخوردار باشد می تواند در کمترین زمان مواد غذایی مورد نظرتان را خرد کند. البته در حال حاضر قابلیت تنظیم سرعت در بسیاری از خردکن ها گنجانده شده که به شما اجازه می دهد با توجه به نوع مواد غذایی، سرعت مناسب برا تنظیم نمایید.

  • اندازه ظرف

هر قدر ظرف خردکن بزرگتر باشد، در هر بار استفاده میزان بیشتری از مواد را می تواند خرد کند و بدین ترتیب سرعت کار شما بالاتر می رود.

  • جنس ظرف

معمولا جنس ظروف خردکن از نوع پلاستیک طلقی، شیشه ای و فلزی هستند. خردکن هایی که دارای ظروف شیشه ای هستند بهترین انتخاب هستند زیرا به شما کمک می کنند تا متوجه شوید چه زمانی مواد درون آن به طور کامل خرد شده اند. پس سعی کنید خردکن با ظروف شیشه ای خریداری کنید.

  • نوع و جنس تیغه ها

تیغه های خردکن باید تیز، برنده و ضد زنگ باشند تا بتوانند همه مواد با هر اندازه و سفتی را به خوبی خرد کنند. همچنین چند تیغه بودن خردکن خیلی بهتر از  یک تیغه بودن آن است زیرا هم طول عمر وسیله افزایش می یابد و هم مواد را می توان به اشکال مختلفی در آورد.

کدام برند بهتر است؟

  • خردکن های فیلیپس یکی از بهترین برندهای موجود در بازار هستند. این خردکن ها چهار تیغه، طلقی و 500 وات می باشند که به خوبی می توانند مواد مختلف را خرد کنند. البته برای خرد کردن گوشت توصیه نمی شوند.

  • برند دیگری که جز بهترین هاست متعلق به خردکن های مولینکس است که با قدرت بالای 1000 واتی خود قادر است تمامی مواد غذایی و حتی گوشت را به خوبی خرد نماید.

  • خردکن سنکور هم یکی دیگر از خردکن های محبوب در میان کاربران است که طبق آمار از فروش بسیار بالای برخوردار است. جنس ظرف این خردکن شیشه ای است و به شما امکان مشاهده مواد درون را هنگام خرد شدن می دهد. تیغه های آن از جنس تیتانیوم و بسیار برنده و تیز می باشد. همچنین موتور 500 واتی این محصول به شما اجازه خرد کردن گوشت را نیز می دهد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.