مرجع خرید کالای اصلی اینجاست (خوش آمدید)

اشتباه خانم‌ها در جارو کشیدن

اشتباه بیشتر افراد برای جارو کشیدن، شامل موارد زیر است که باعث می‌شود، دست افراد هنگام جارو کشیدن درد بگیرد.
همه جاروبرقی‌ها مقدار ماکزیممی دارند که حتی روی آن درجه قرار می‌دهیم پارو به زمین می‌چسبد و اصلا این حالت نیازی نیست و وقتی روی وسط هم قرار می‌دهید، عملکرد خوبی خواهد داشت و اینکه بهتر است نسبت به زباله‌ها این میزان تنظیم شود. البته یکی از راهکارهایی که پارو به زمین نچسبد، دکمه‌ای روی پارو هست وقتی روی پایین قرار دهیم پارو به زمین میچسبد.
البته نحوه جارو کشیدن درست به صورت رفت و برگشتی نیست و نیاز از بالا به پایین کشیده شود.

چندین اشتباه پرتکرار در استفاده جاروبرقی که باید بدانید؟

1- جاروبرقی را از برق نمی‌کشید

گاها به دلیل عجله، بعد از اتمام کار، جارو را از برق کشیده نمی‌شود. انجام این کار خطرناک بوده و از طول عمر دستگاه می‌کاهد.

2- فرچه پارو جاروبرقی را پس از اتمام کار جدا کنید

اکثر جارو برقی‌ها؛ در قسمت ورودی لوله سری‌های چرخان دارند که مخصوص مکش آشغال و کثیفی از روی فرش می‌باشد و ممکن است بعد از مدتی مو، آشغال و آلودگی داخل آن جمع شود و درست کار نکند. کافی است که یک قیچی کوچک بردارید و به آرامی آشغال‌ها را قیچی کرده تمیز شود و در نهایت با شانه مخصوص روی آن بکشید

3- توجه به کیسه جاروبرقی

اگر جارو برقی شما کیسه‌ای‌ست، در واقع کیسه دائم یا یکبار مصرف می‌باشد. هر زمان که از آشغال پر شد، باید آن را خالی کنید که در غیر این صورت اگر به طور منظم این کار را انجام ندهید، مجبور می‌شوید که بعد از مدتی مدام کیسه را تعویض کنید. البته کیسه یکبار مصرف را بعد از پر شدن فراموش نشود که تعویض کنید.

4- فیلترها را تعویض نمی‌کنید

کم شدن مکش جاروبرقی می‌تواند دلایل متفاوتی از

  • فیلترها
  • کیسه باشد که نیاز است به آنها حتما توجه کنید و فیلترها را تعویض کنید.

پیشنهاد تک کالابان برای خرید فیلترهای اصلی جاروبرقی بوش و فیلیپس و آاک.

5- این اشتباه بسیار انجام می‌دهند

دقیقا توضیحی که در ویدئو داه‌ایم را حتما ملاحظه فرمایید.

به لوله خرطومی  توجه کنید

هر بار بعد از این که جاروبرقی می‌کشید، به لوله خرطوم آن نگاهی بیندازید. اگر چیزی آن جا گیر کرده، حتما آن را خارج کنید و اجازه ندهید که آشغال در آن تجمع پیدا کند. با انجام این کار مکش جارو هم بیشتر خواهد شد.

ممکن است جاروبرقی مشکلی نداشته باشد و به دلیل جارو کشیدن نادست این مسائل رخ می‌دهد.

نکته مهم

جاروبرقی وسیله‌ای است که تقریبا همه ما با آن سر‌و‌کار داریم و تصور می‌کنیم که با نحوه کار کردن آن کاملا آشنا هستیم و هرگاه در حین کار کردن با جاروبرقی متوجه می‌شویم که قدرت مکش آن کاهش یافته است و فرش و سطوح مورد نظر ما را به خوبی تمیز نمی‌کند، بلافاصله ایراد را در خود دستگاه یا موتور آن جست و جو می‌کنیم و هرگز به این نکته توجه نمی‌کنیم که شاید اشکال از نحوه جارو کشیدن ما و به کارگیری این وسیله به ظاهر ساده باشد.

بنابراین هنگام مواجهه با این مشکل قبل از اینکه فوراً به تعویض یا تعمیر دستگاه خود فکر کنید؛ عادت اشتباهی که در نحوه استفاده از جاروبرقی رایج است را بررسی و برطرف نمایید.

جمع آوری نکردن آشغال‌های درشت قبل از جارو کشیدن

قبل از شروع به جاروبرقی کشیدن به محوطه‌ای که قرار است تمیز شود، نگاهی بیندازید و در صورت وجود اشیائی مثل گیره‌های کاغذ، کش‌های پلاستیکی، تکه‌های درشت شیشه، چوب و کاغذ که می‌توانند مسیر مکش هوا را مسدود کنند و یا دور برس جاروبرقی پیچیده شوند و درون آن گیر کنند را جمع آوری کنید و سپس اقدام به جاروبرقی کشیدن نمایید.

فهرست مطالب

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه
0 مقایسه
0 علاقه مندی
حساب کاربری من