طرز استفاده از محصولات

نحوه رسوب زدایی اتو بخار دستی

نحوه رسوب زدایی اتو بخار دستی

رسوب زدایی اتو بخار دستی یکی از کارهای مهم و ضروری است که باید برای دستگاه‌های خود انجام دهید. از آنجایی که اتو بخار یک وسیله کاربردی است و درطول هفته بارها از آن استفاده می‌کنیم نحوه نگهداری و استفاده از آن بسیار اهمیت دارد. اگر فرایند رسوب زدایی را بصورت مستمر انجام ندهید کیفیت اتو کردن دستگاه شما به مرور زمان کاهش پیدا می‌کند و باعث ایجاد لکه و یا گاها خیس شدن لباس شما در حین کار با اتو می‌شود. از همه مهم‌تر استهلاک اتو را بسیار بیشتر می‌کند و هزینه‌های زیادی را برای شما سربار می‌کند.

علت رسوب زدایی اتو بخار دستی

پس اگر می‌خواهید با این مشکلات روبرو نشوید حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. چراکه در کوتاه ترین زمان ممکن نحوه رسوب زدایی اتو بخار دستی را یاد می‌گیرید. دستگاه شما به روز تصویر بالا نمی‌افتد!

مراحل رسوب زدایی اتو بخار دستی

برای انجام این کار دقیقا مانند ویدئویی که در انتهای مقاله قرار دادیم. ابتدا مخزن دستگاه را پر کنید. سپس کلید تنظیم حالت بخاردهی را روی Self Clean قرار دهید و چند دقیقه صبر کنید تا اتو گرم شود. حالا با فشردن دکمه بخار تمام رسوب دستگاه از کفی آن خارج می‌شود و نگران خروج آب از کفی هم نباشید. چراکه جزوی از عملیات رسوب زدایی است. این کار را بسته به میزان استفاده از دستگاه هر هفته یا هر دو هفته یکبار حتما انجام دهید. تا رسوب حاصل از آب داخل مخزن به مرور زمان دستگاه را از بین نبرد!

نحوه رسوب زدایی اتو بخار دستی

لازم به توضیح است که در برخی از مدل‌های جدیدتر اتو بخار مخزن جداگانه ای برای رسوب زدایی تعبیه شده که کافی است آن را خارج کنید و بطور کامل شستشو دهید که بسیار ساده‌تر از مدل‌های قدیمی است که این مخزن مجزا را ندارند. اگر اتو بخار خود را تابحال رسوب زدایی نکردید همین الان بروید و این کار را مرحله به مرحله طبق آموزش انجام دهید. و درصورت تمایل نتیجه را هم از طریق قسمت نظرات با ما درمیان بگذارید.

توصیه مهم

اتو بخار دستی همانطور که در ابتدا هم گفتیم جزو وسایل پر استفاده است و بهمین دلیل انتخاب و داشتن یک اتوی خوب و باکیفیت اهمیت پیدا می‌کند. اگر قصد دارید دستگاه خود را عوض کنید و یک اتو بخار دستی جدید بخرید پیشنهاد می‌کنیم حتما از اصل بودن آن اطمینان حاصل کنید. برای انجام این کار مقاله مختصر و مفید تشخیص اتو بخار اصل از تقلبی را مطالعه کنید.

جمع بندی نهایی:

در انتها توصیه می‌کنیم ویدئوی زیر را که توسط تیم تولید محتوای تک کالابان آماده کردیم ببینید تا برای فرایند رسوب زدایی اتو بخار هیچ گونه سوال و یا ابهامی نداشته باشید. کافی است تمام مراحل را مانند بالا و ویدئو که توضیح دادیم انجام دهید. شما هم اگر تجربه ای از رسوب زدایی اتوهای بخار دستی دارید با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *