مقایسه محصولات

مقایسه اتو بخار دستی و مخزن دار

مقایسه اتو بخار دستی و مخزن دار

در این مقاله بطور کامل به مقایسه اتو بخار دستی و مخزن دار می‌پردازیم. تا اگر برای خرید این دستگاه کاربردی بر سر دوراهی انتخاب بین معمولی و مخزن دار قرار دارید خیلی راحت با توجه به نیازی که دارید بهترین انتخاب را انجام دهید. در ادامه 6 تفاوت اتو بخار دستی و مخزن دار را توضیح می‌‎دهیم که انتخاب را برایتان از آب خوردن هم راحت تر می‌کند!

وزن دستگاه

اتو بخار های دستی بخاطر ابعاد جمع و جورتری که دارند. وزن سبک تری هم نسبت به نوع مخزن دار دارند و خب طبیعتا جابجایی آنها راحت تر است. پس اگر جزو افرادی هستید که فضای کافی برای نگهداری اتو ندارید و حجم لباس‌هایی که می‌خواهید اتو کنید خیلی زیاد نیست اتو بخار دستی برای شما گزینه مناسب تری است و به هیچ عنوان نباید اتو مخزن دار تهیه کنید.

حجم مخزن

حجم مخزن اتو بخار های مخزن دار همانطور که از نامشان مشخص است از اتو بخار های معمولی بیشتر است. این ویژگی برای زمان‌هایی که می‌خواهید حجم زیادی از لباس‌ها را در یک مرتبه استفاده از دستگاه اتو کنید خیلی کاربردی است و نیازی به پر کردن مکرر آب مخزن ندارید و در زمان خیلی صرفه جویی می‌شود.

توصیه ‌کنیم حتما مقاله زیر که درمورد تشخیص اتو بخار اصل از تقلبی است را حتما بخوانید تا هنگام خرید این محصول خیلی راحت مدل‌های اصل را از تقلبی تشخیص دهید و خدایی ناکرده در دام سودجویان گرفتار نشوید.

 

تشخیص اتو بخار اصل از تقلبی

قیمت دستگاه

قیمت اتو بخار دستی به مراتب از اتو بخار مخزن دار مناسب تر است. شما می‌توانید بهترین اتو بخارهای دستی را با حدود قیمت 5 میلیون تومان تهیه کنید درصورتی که تقریبا 2 برابر این مبلغ را باید برای خرید یک اتو بخار مخزن دار خوب هزینه کنید.

امکانات دستگاه

اتو بخارهای دستی و مخزن دار که در یک سطح کیفی هستند، تقریبا امکانات و آپشن‌های یکسانی دارند. این دستگاه‌ها معمولا سیستم ضد رسوب و چکه را دارند که بسیار هم حائز اهمیت هستند. چراکه هم الیاف پارچه حین اتوکشی کثیف نمی‌شود و هم اینکه استهلاک اتو را بسیار کمتر از حالتی می‌کنند که سیستم ضد رسوب و چکه ندارند.

بودجه مناسب

بهترین اتو بخار های دستی بازار از دو برند تفال و فیلیپس است. که با بودجه حدود 3 الی 5 میلیون تومان می‌توانید یک دستگاه باکیفیت بالا را تهیه کنید. که امکانات خوبی را هم در اختیارتان قرار می‌دهد. درمورد قیمت اتو بخار مخزن دار هم بهترین برندها فیلیپس، سیلتر، بوش و تفال هستند که با بودجه حدود 8 الی 19 میلیون تومانی بسته به نوع نیازی که دارید می‌توانید انتخاب کنید.

اگر برای خرید اتو بخار نیاز به دریافت اطلاعات بیشتری دارید می‌توانید از طریق پر کردن فرم زیر از مشاوره رایگان و تخصصی کارشناسان ما استفاده کنید تا دقیقا مطابق نیازهایی که دارید بهترین مدل را تهیه کنید.

برای دریافت مشاوره تخصصی و رایگان اطلاعات خود را وارد کنید


جمع بندی نهایی

درکل اتو بخار دستی برای مصارف خانگی مناسب تر است. و اگر حجم لباس‌هایی که قصد اتو کردن آنها را دارید خیلی زیاد نیست بهترین گزینه برای شماست. اما اتو بخارهای مخزن دار بیشتر مصارف تجاری دارد و مزون ها و خیاطی ها از آن استفاده می‌کنند. آن هم بخاطر حجم بالای پارچه و لباس‌هایی است که اتو می‌کنند و قطعا برای آنها این مدل اتوها بهترین انتخاب است. درصورت تمایل می‌توانید انواع مدل های اتو بخار فیلیپس را که تنوع بالایی هم دارند در صفحه اختصاصی این برند محبوب مشاهده و بررسی کنید. در انتها پیشنهاد می‌کنیم ویدئوی مقایسه این دو مدل اتو را که توسط تیم تولید محتوای تک کالابان آماده شده است را ببینید. و اگر تجربه ای از خرید و استفاده از این دستگاه ها دارید با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *