مرجع خرید کالای اصلی اینجاست (خوش آمدید)

3 نکته در خرید چرخ گوشت

در خرید چرخ گوشت نیاز به 3 مورد زیر توجه شود:

  • اتصالات چرخ گوشت
  • تیغه‌ها
  • ظرفیت دستگاه و خروجی گوشت که در دقیقه خارج می‌شود

منظور از اتصالات

از برندهای معتبر در چرخ گوشت می‌توان به برندهای زیر اشاره کرد:

بوش، کاخلر، پاناسونیک، پارس خزر، ناسا، پاناسونیک، مالزی و ایران ژاپن و….

منظور از اتصالات چرخ گوشت در واقع تجهیزاتی است که جداشونده هستند و در جلوی دستگاه قرار دارند. حتما توجه کنید اتصالات نیاز فلزی باشند که مدل‌هایی که در فروشگاه تک کالابان موجود هستند، همه محصولات اتصالات آنها به صورت استیل فولاد ضد زنگ می‌باشد. نوع تیغه و شبکه حتی دور جایگاه اتصالات بهتر است فلزی باشد. خیلی مهم است که شف داخل دستگاه نیز پلاستیکی نباشد.

بعضی برندها نسبت به دیگر برندها باکیفیت‌تر کار کرده‌اند؛ مثل برند کاخلر مدل چرخ گوشت کاخلر مدل KH-G77-WB یا برند بوش مدل چرخ گوشت بوش مدل MFW68640

این برند دهانه‌ای کاملا استیل دارد و قطعاتی هم که استفاده شده تماما استیل می‌باشد.

به نوع تیغه‌ها نیاز هست توجه شود. بهتر است تیغه‌ها از استیل ضدزنگ کار شده باشند. تیغه‌ها نوع‌های متفاوتی دارند، که با توجه به ظرفیت‌هایی که دستگاه‌ها دارند، نوع تیغه‌ها متفاوت هستند.

ظرفیت دستگاه اهمیت ویژه‌ای دارد. در واقع ظرفیت برابر با خروجی گوشت در دقیقه می‌باشد. برای مثال اگر 1 تا 1/5 کیلوگرم در دقیقه خروجی بخواهیم در دستگاه‌های ایرانی برند پارس خزر مدل بوفالو دستگاه مناسبی می‌باشد که حدود 1/200 کیلوگرم گوشت در دقیقه خروجی دارد، که نسبت به قیمت آن مطلوب می‌باشد.

اگر نیاز به دستگاه باکیفیت‌تر هستید، برند پاناسونیک مالزی یا ژاپن، کاخلر و بوش مدل‌هایی هستند که بالای 2/5 کیلو در دقیقه خروجی گوشت دارند. مثل پاناسونیک 1700که دستگاه 2/600 کیلوگرم در دقیقه خروجی دارد. استاندارد این دستگاه‌ها در واقع ظرفیتی بین 5/1 تا 2 کیلوگرم در دقیقه می‌باشد. دستگاه‌هایی مثل بوش و کاخلر در واقع خروجی‌هایی بالای 4 کیلوگرم در دقیقه را می‌دهند.

در نهایت همین نکاتی که ذکر شد اهمیت بسیاری دارد و وات دستگاه اصلا اهمیتی ندارد. مثلا چرخش معکوس هم می‌تواند اهمیت داشته باشد.

فهرست مطالب

آخرین مطالب

نسل جدید اتو بخار خانگی
نسل جدید اتو بخار خانگی

نسل جدید اتو بخار خانگی که بزودی جایگزین اتوهای معمولی می‌شوند همان اتو بخارگرهایی هستند که بصورت دستی و ایستاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه
0 مقایسه
0 علاقه مندی
حساب کاربری من