معرفی بهترین محصولات

معرفی غول ساندویچ ساز (کاخلر مدل KH-214)

معرفی غول ساندویچ ساز

آیا به دنبال ساندویچ ساز پر قدرتی هستید که بتواند همزمان برای ساندویچ، وافل، گریل و تهیه فینگرفود استفاده شود؟ آیا برای میهمانی‌های عصرانه یا شام سبک به دنبال ساندویچ سازی بوده‌اید که در عین توان بالا، ظرفیت تهیه غذاهای بیشتری داشته باشد؟ ساندویچ ساز کاخلر مدل KH-214 با چهار صفحه مجزا می‌تواند یک میز شام و عصرانه‌ی متنوع برای شما مهیا کند. پخت انواع اسنک، پنینی، وافل، گریل مرغ و گوشت و سبزیجات و حتی تهیه انواع فینگر فود را می‌توان از این ساندویچ ساز چهار کاره انتظار داشت. ساندویچ ساز کاخلر KH-214 با توان 1100 وات و چهار صفحه را می‌توان به عنوان غول ساندویچ‌ سازهای موجود در بازار معرفی کرد. در ادامه مطلب ویژگی‌ها و مزایای این ساندویچ ساز را با هم مرور می‌کنیم تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

معرفی غول ساندویچ ساز

مزایای ساندویچ ساز

زمانی که خسته به خانه برمی‌گردید و امکان تهیه یک شام سبک و راحت ندارید، یا وقتی که بچه‌ها بهانه‌ی فست فود می‌کنند و می‌خواهید غذای سالمی برای بچه‌ها تهیه کنید. ساندویچ ساز در کمترین زمان به کمک می‌آید. ساندویچ ساز کاخلر با چهار صفحه امکان پخت کیک  و کوکی و بیسکوییت و وافل را هم دارد و با این ساندویچ ساز می‌توانید یه کافه کوچک را به خانه بیاورید. همچین امکان گریل مرغ و استیک و سبزیجات، برای پخت غذاهای سالم انتخاب خوبی است که در کاخلر 214 وجود دارد.

ویژگی‌‌های ساندویچ ساز کاخلر KH-214

ساندویچ ساز کاخلر مدل 214 یکی از محصولات پرطرفدار برند ایرانی کاخلر است. این محصول با کیفیت توانسته نقایص و معایب دیگر ساندویچ سازها بازار را رفع کند.

توان مصرفی

ساندویچ ساز کاخلر با توان مصرفی 1100 وات در میان دستگاه‌های ساندویچ ساز خانگی، قدرت مناسبی دارد. صفحات ساندویچ ساز با اتصال کامل بر روی المنت، گرمای بیشتری دارند و همچنین قابلیت گرمادهی همزمان دو صفحه را دارد.

معرفی غول ساندویچ ساز

جنس بدنه و صفحات داخلی

ساندویچ ساز کاخلر مدل KH-214 جنس بدنه از نوع پلاستیک مقاوم به گرما است و در اثر استفاده سوختگی یا تغییر رنگ در آن ایجاد نمی‌شود. صفحات از جنس تفلون نچسب خوراکی است که به راحتی جدا شده و شسته می‌شود. دارای دستگیره عایق حرارت است و دسته داغ نشده و در طول کار قابل لمس است. چراغ نشانگر بر روی دستگیره ساندویچ ساز قرار دارد و درب دستگاه با قفل ایمنی، از گرمای تولید شده توسط صفحات محافظت می کند.

ظرفیت یا تعداد خانه ساندویچ ساز

این ساندویچ ساز با 4 خانه، امکان پخت همزمان 8 اسنک مثلثی می‌دهد. همچنین در صفحه فینگرفود می‌توان 16 فینگر فود آماده کرد. 4 صفحه ساندویچ ساز، گریل، وافل و فینگرفود به همراه این ساندویچ ساز وجود دارد.

ساندویچ ساز کاخلر عمق صفحات بیشتری دارد و ساندویچ‌های پرملات با فشار و بستن در، بیرون نخواهد ریخت.

طول سیم

یکی از مشکلات بسیاری از دستگاه‌های برقی طول سیم کوتاه است. در ساندویچ ساز کاخلر این مشکل رفع شده و دارای سیمی به طول 150 سانتی متر است.

قفل نشکن

یکی دیگر از معضلات بسیاری از ساندویچ سازها، شکستن قفل از پر کردن زیاد یا بسته نشدن این قفل است. چنیس قفل ساندویچ ساز کاخلر از نوع نرم و منعطف ولی نشکن است.

کاربرد صفحات ساندویچ ساز کاخلر KH-214

ساندویچ ساز کاخلر مدل KH-214 دارای چهار عدد صفحه بوده و هر صفحه چهار خانه دارد. در ادامه ویژگی این صفحات را مرور می‌کنیم.

معرفی غول ساندویچ ساز

صفحه ساندویچ ساز

صفحه ساندویچ ساز 4 خانه کاخلر 214، پوشش تفلون مقاوم و نچسب دارد و به آسانی جدا شده و شسته می‌شود. صفحات ساندویچ ساز عمقی در حدود 1.5 سانتی متر دارند که در مقابل عمق حدود 0.5 سانتی دیگر ساندویچ سازها بیشتر است. این عمق زیاد امکان پخت ساندویچ‌های پرملات‌تر را به ما می‌دهد و همچنین می‌توان برای پخت کیک و کوکی میکری بهتر از آن استفاده کرد. این صفحه ساندویچ ساز قابلیت پخت همزمان 8 ساندویچ را دارند.

صفحه وافل ساز

صفحه وافل ساز برای پخت نوعی از بیسکوییت استفاده می‌شود که با صفحات چهارخانه مشخص است. وافل را معمولا با مواد شیرین برای صبحانه و عصرانه تهیه می‌کنند اما بعضی افراد دستورهای مختلفی برای وافل سیب زمینی یا وافل گیاهی دارند که به عنوان غذا استفاده می‌شود. صفحه وافل ساز این ساندویچ ساز کاخلر قابلیت پخت همزمان 4 وافل را دارد.

صفحه گریل

یکی از ویژگی‌های خاص ساندویچ ساز کاخلر 214 این است که صفحات برای گریل تا 180 درجه باز می‌شود. این دستگاه با دو صفحه گریل مسطح می‌تواند یک دستگاه گریل نیز باشد که گریل انواع گوشت، سبزیجات و مرغ و… را برای فراهم می‌کند.

صفحه فینگر فود

صفحه فینگر فود این ساندویچ ساز یکی از جدیدترین ویژگی‌های ساندویچ ساز کاخلر 214 است. در این صفحه که با عمق بیشتر هر خانه به 4 خانه کوچک‌تر تقسیم می‌شود، می‌توان انواع کوکو یا اسنک و کوکی را در اندازه فینگر فود و کوچک تهیه کرد.

جمع بندی ساندویچ ساز کاخلر KH-214

در ساندویچ ساز کاخلر 214 ، صفحات اسنک ساز، گریل، وافل و فینگر فود با عمق بیشتر برای پخت بهتر وجود دارد. این ساندویچ ساز دارای عایق حرارت، قابلیت تنظیم دما، باز شدن تا 180 درجه برای گریل، قطع کن خودکار، گرمادهی همزمان دو صفحه بالا و پایین و طول سیم 150 سانتی متر است.

برای خرید و اطلاعات بیشتر از ساندویچ ساز کاخلر KH-214 کلیک کنید

معرفی غول ساندویچ ساز

سوالات متداول

آیا ساندویچ ساز کاخلر KH-214 صفحات جداشونده دارد؟

بله، صفحات از جنس صفحه تفلون خوراکی مقاوم و نچسب است. این صفحات جدا شده و به آسانی شسته می‌شوند.

آیا ساندویچ ساز کاخلر KH-214 قفل نشکن دارد؟

بله قفل این ساندویچ ساز منعطف و نشکن است.

آیا ساندویچ ساز کاخلر قابلیت کنترل دما دارد؟

بله در ساندویچ ساز کاخلر امکان کنترل خودکار دما برای جلوگیری از سوختگی وجود دارد.

ساندویچ ساز کاخلر چگونه  به گریل برقی تبدیل می‌شود؟

بله، ساندویچ ساز با قابلیت باز شدن تا ۱۸۰ درجه می‌تواند به یک دستگاه گریل تبدیل می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *