اموزش خرید مایکروویو و سولاردوم - تک کالابان اموزش خرید مایکروویو و سولاردوم

با توجه به نوسانات قیمت‌ها، قبل از سفارش حتما از کارشناسان ما استعلام بگیرید: ۰۲۱۳۵۰۰۰۴۰۵

takkalaban site logo

اموزش خرید مایکروویو و سولاردوم

15 خرداد 1399 | 12:46
زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه

راهنمای خرید مایکروویو وسولاردوم

مایکروویو اشعه دارد؟ مایکروویو سرطان زاست؟در این نوشته به این سوالات که خیلی پرسیده میشود پاسخ میدهیم ؟؟؟؟

قطعا بیش از 80% از افراد از مایکروویو استفاده میکنند و راضی هستن . برای غذا گرم کردن ببشتر از مایکروویو استفاده میکننددرحالی که برای پخت و پزهم کارایی بسیار زیادی دارد.سیستم مگنترون برای مایکروویو وسولاردوم هردو استفاده میشود به این صورت که مولکول های غذابه جنبش در می ایند و غذا گرم میشود .پس سرطان زا نیس وبدون نگرانی میشه استفاده کرد.

اموزش خرید مایکروویو و سولاردوم

در خرید مایکروویو به چه نکاتی باید توجه کرد؟

لیتر هر دستگاه با توجه به کارایی که شما از مایکروویو میخواین بستگی داره شاید فقط برای غذا گرم کردن استفاده کنید پس شاید خیلی مایکروویو بزرگ لازم نباشد.نکته خیلی مهم محفظه داخلی مایکروویو هس که استیل و سرامیکی و لعاب است.بهترین انها استیل و سرامیک است چون تمیز کردن اسان دارد وحتی سرامیک ضد خش است.

سولاردوم بخریم یا مایکروویو ؟

سولاردوم سرعت پخت بالاتری دارد و شاید پخت وپز در ان جذاب تر باشد ولی اگر شما قرار باشد 2برابر مایکروویو هزینه کنید .دقیقا در مایکروویو هایی که کار سولاردوم رو انجام میدن و همون امکانات مثل گریل و یخ زدایی و کانوکشن وجوجه گردان و پخت های ترکیبی رو دارا است میتوانید جایگزین کنید .

برندهایی مثل سامسونگ والجی وکنوودو پاناسونیک وکنوود و فلر و دوو ومدیا بسیار عالی هستن و رضایت مشتری بسیار بالایی داشته است.

اموزش خرید مایکروویو و سولاردوم

در پیج اینستاگرام ما ویدیو های زیادی در مورد تفاوت سولاردوم ومایکروویو قرارداده شده و همچنین اموزش خرید مایکروویو هم میتونید ببینید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.